fbpx
Slow news

Репер IDK створив навчальний курс із музичного бізнесу

Курс викладатимуть у Гарварді
Данилюк Даяна, 07.06.2021

Репер IDK, справжнє ім’я якого Джейсон Аарон Міллс, разом із неприбутковою організацією No Label із Бостона створили курс із музичного бізнесу. Про це повідомляє Rolling Stone.

Комплексний 10-денний курс, який викладатимуть у Гарварді, розпочнеться у вересні 2021 року. На ньому планують висвітлювати різні теми — від монетизації до психічного здоров’я. За допомогою курсу репер планує розширювати можлиості наступного покоління художників та виконавців. 

За словами IDK, без належних знань ситуація часто призводить до помилок і неправильних тлумачень:

“Багато людей не розуміють правил, саме тому артисти пишуть у Twitter: «Мій лейбл відстій, я ненавиджу свій лейбл, мій лейбл псує мій альбом.» Але насправді це провина не митців, а лейблу, який підписує з ними контракти й не виховує. Очікувати, що хтось зійде з вулиці, за умови, що деякі артисти тільки-но закінчили школу, насправді несправедливо”.

Курс з музичного бізнесу, на думку репера, дасть змогу вивчити основи, які допоможуть їм під час звукозапису й підписання контрактів з лейблами, а також дадуть розуміння того, як працювати в корпоративних умовах. 

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень