fbpx
Slow news

Репер 21 Savage запустив курс фінансової грамотності

Молодь навчатимуть розуміти кредитні звіти й планувати свої фінанси
Мачулка Ангеліна, 02.12.2021

Репер 21 Savage і його некомерційна організація Leading By Example Foundation у співпраці з Chime, компанією з фінансових технологій, запустили кампанію “Фінансова грамотність банківського рахунку 2021”.

Навчальна програма містить шість курсів із фінансової грамотності.  Студентів навчатимуть розуміти кредитні звіти й рейтинги, планувати свої фінанси й самостійно платити за коледж.

Ті студенти, які закінчать усі шість курсів і напишуть коротке есе, зможуть отримати одну зі 100 стипендій на $1000. Їх присуджує сам репер і Chime. У 2020 році в межах аналогічної програми учні з усіх США закінчили понад 8000 курсів.

Щоб розширити спілкування зі студентами, Chime, 21 Savage і Leading By Example Foundation співпрацювали з Project Backboard і художником-муралістом Джорджем Бейкером. Разом вони відремонтували баскетбольний майданчик у Parkway-Wabash Park, що в Атланті. Після ремонту там провели баскетбольну гру зі старшокласниками та репером, а потім — панельну дискусію про фінансову грамотність.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень