fbpx
Slow news

Рекламний ролик додатка для спілкування The Breakfast

Від київського агентства Drama Queen
Данилюк Даяна, 27.10.2020

Креативна агенція Drama Queen разом із відеографкою Лізою Зуй створили рекламний ролик з нагоди виходу додатка The Breakfast на американський ринок.

Мобільний додаток пропонує зустрітитися з новими людьми за сніданком. Для цього потрібно вказати свої інтереси — про що ви хочете спілкуватися та які теми вас непокоять.

Засновниці додатка — Ліза Орєшкіна й Етері Санеблідзе — вважають, що соціальні мережі диктують нам природу наших відносин: флірт, побачення або ділові переговори. Натомість The Breakfast пропонує людям просто зустрітися, а що з цього вийде — залежить від них самих.

BREAKFAST. Chances from DRAMAQUEEN on Vimeo.

Замість звичного “match” у The Breakfast потенційного нового знайомого називають “chance”. Зустріч двох людей — це завжди шанс. Шанс зустріти наставника, нового колегу, друга чи подругу, музу, хороший секс чи поганий секс, кохання всього життя або когось, хто вас відверто дратуватиме.

«Наш ролик — звернення від імені потенційного нового знайомого, який обіцяє стати для вас будь-ким. Але тільки якщо ви дозволите йому, наважитесь і скористаєтесь своїм “шансом”», — коментує команда.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень