fbpx
Slow news

Реклама німецької компанії закликає молодь надолужити згаяне через пандемію

Про це в ролику мріє мама головного героя
Мачулка Ангеліна, 17.11.2021

Різдвяна кампанія німецької мережі супермаркетів Penny’s закликає молодь надолужувати все згаяне через пандемію COVID-19.

Рекламу під назвою “Бажання” (Der Wunsch) зняла агенція Serviceplan Campaign. У ролику юнак запитує маму, чого насправді вона хоче на Різдво. Мама відповідає, що хоче, аби він зміг повернути собі молодість із її пригодами: втечами вночі, сварками, першим коханням і розбитим серцем, вечірками, — адже всьому цьому на заваді став COVID-19.

Рекламу випустили в Німеччині 11 листопада, і наразі вона вже має понад 4,6 мільйона переглядів на YouTube.

У межах кампанії було оголошено конкурс, де розігруватимуть понад 5000 пригод і подорож Interrail 33 країнами, яка триватиме до 24 грудня.

“Молодь виявила найвищий рівень солідарності під час пандемії та беззастережно відкинула власні інтереси, щоб захистити літніх людей від наслідків пандемії, — говорить Стефан Магель, головний операційний директор Penny’s. — Нам важливо показати за допомогою різдвяного фільму та супровідної кампанії, що молодь заплатила за це високу ціну. Від імені всіх ми хочемо подякувати їм за це та щось повернути”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень