fbpx
Slow news

Реклама Etsy: зворушливі ролики з подарунками ручної роботи

У кампанії зобразили святкові сюжети
Альтман Дарина, 29.10.2020

Онлайн-платформа з продажу хендмейд-виробів Etsy у співпраці з агенцією 72andSunny випустили серію зворушливих роликів з подарунками ручної роботи.

У першому ролику бабуся з дідусем нарікають, що не зустрінуться з онуками на Різдво цього року — імовірно, через обмеження, пов’язані з коронавірусом. Проте ми бачимо, як їм вдається створити святковий настрій, обмінюючись іграшками ручної роботи.

Друге відео розповідає про дівчину Шиорі, яка не може знайти подарунок з її ім’ям. Урешті мати втілює мрію доньки і дарує їй іменне намисто, куплене на Etsy.

У третьому ролику ми бачимо чоловіка, який відвідує святкову вечірку родини свого хлопця і не впевнений, що його приймуть. На вечірці чоловік несподівано отримує подарунок, приготований спеціально для нього.

На думку компанії Etsy, цього року споживачі шукають більш продумані подарунки, що мають спеціальний сенс. Багато творців на Etsy вже випустили святкові кампанії. Зробили це на кілька тижнів раніше, ніж у попередні роки, оскільки пандемія подовжила сезон покупок.

Рекламу показують на ефірному телебаченні у США та на деяких міжнародних ринках. Кампанію також запускають у подкастах та на TikTok. 

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень