fbpx
Slow news

Реклама Durex: боротьба зі стигмою анального сексу

Для реклами лубриканта створили новий розділ Камасутри
Альтман Дарина, 09.09.2020

Durex разом із креативною агенцією Havas London випустили провокативну рекламу лубриканта, що закликає до боротьби зі стигматизацією анального сексу. 

“Уже 2020 рік, а ми все ще не можемо говорити про нормальний секс”, — ідеться в постері, адже більшість медіа забороняють використовувати жодні згадки саме про анальний секс.

За даними Durex, загалом гомо- та гетеросексуальні люди практикують анальний секс 56 мільярдів разів на рік. Незважаючи на це, тема досі залишається стигматизованою та нерепрезентованою, зокрема в рекламі.

У межах кампанії французька артистка Мая Мазурете створила нову главу Камасутри, що зображає анальний секс. Її представили на виставці в Парижі у серпні. Уже цього місяця главу можна буде побачити онлайн.

“Анальний секс — це не рідкісне явище і цілком нормальне. Але ми все ще не говоримо про нього по ТБ, у газетах, рекламі та навіть у соцмережах”, — коментує Еліо Харіс, виконавчий креативний директор Havas London. — Прийшов час покінчити зі стигмою будь-якого виду сексу й припинити виокремлювати жоден як “інший” та “нетрадиційний”. Зокрема, це стосується й цензури в медіа”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень