fbpx
Slow news

Reface та Pawa проведуть хакатон із трансформації контенту

Дводенна подія буде цілодобовою
Мачулка Ангеліна, 06.08.2021

10-12 вересня український стартап Reface разом з венчурною студією Pawa проведуть офлайн хакатон, присвячений трансформації контенту за допомогою машинного навчання.

Учасники навчаться генерувати ідеї, рішення та проєкти в категорії content transformation — перетворення тексту на відео, голосу на текст, картинки на голос тощо. Завданням буде за 48 годин згенерувати й запітчити ідеї, а відтак розробити прототип чи робоче рішення. Оскільки подія буде цілодобовою, учасникам допомагатимуть понад 100 менторів, які постійно надаватимуть консультації.

“Щоб створювати проривні продукти, треба мати не тільки везіння й технологію, ал й команду однодумців. Нам у Reface пощастило зустріти частину засновників саме на хакатоні. Тепер вирішили віддати належне такому формату і створити й для інших плацдарм знайомств і запуску нових інноваційних продуктів”, — говорить про формат хакатону Олесь Петрів, CТО та співзасновник Reface.

До складу журі ввійдуть інвестори (Cергій Токарєв, інвестор Reface, співзасновник Pawa), МL спеціалісти (Борис Працюк, СТО Pawa) та команда засновників Reface: Діма Швець, Ден Дмитренко, Олесь Петрів та Іван Алцибєєв.

У фіналі оберуть 3 команди переможців, які нагородять призами, а найцікавіші проєкти отримають шанс на реалізацію в додатку Reface. Pawa також відзначить ту команду, чиє рішення застосують у секторі геймінгу (Pawa Gaming Prize).

Долучитися до хакатону зможуть як AI/ML і mobile розробники, так і представники інших професій: маркетологи, продуктовики, дизайнери, креативники, — усі ті, хто працює з контентом, технологіями, інноваціями.

Читайте також у рубриці Slow news
Боротьба з насильством: в Україні стартувала кампанія підтримки постраждалих
Організації, зірки та лідери думок об’єднуються, щоб привернути увагу до проблеми
Вийшло третє число «Літопису українського дизайну»
У ньому розповідають про офіційні шрифти ЗСУ, піар-кампанії військових бригад та соціально-політичну графіку
Стартувала національна кампанія «Ми всі за одне»
Героями ролика-маніфесту стали реальні військовослужбовці та волонтери
Нові функції месенджерів та інструментів
WhatsApp транскрибує голосові повідомлення, в Signal з’явилися нові функції відеодзвінків, Telegram оновив мінізастосунки, а Google додасть одноразові поштові адреси
Інновації в релігії: штучний інтелект у швейцарській каплиці
ШІ-Ісус може вести діалог із прихожанами 100 різними мовами
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень