fbpx
Slow news

Ralph Lauren запустив сервіс прокату одягу

Так компанія вивчає смаки аудиторії та долучається до екологічного споживання
Царук Максим, 04.03.2021

Американська компанія Ralph Lauren запустила сервіс прокату одягу “The Lauren Look”.

Це дозволяє кожному користувачу обрати щонайменше десять речей, які йому сподобались. Після цього сервіс автоматично формує набір з чотирьох рандомних речей зі списку і надсилає його клієнтові. Цей одяг можна носити місяць, однак можна повернути й наступного дня. Після повернення Ralph Lauren надішле новий набір із чотирьох обраних речей.

Список бажаного одягу можна постійно оновлювати. На сервісі також є додаткова функція «Річ потрібна просто зараз», що дозволяє отримати напрокат не рандомну, а конкретну річ.

Перед поверненням одяг не потрібно прати — він проходитиме хімчистку після кожного клієнта. Якщо ж річ дуже сподобалася, її можна придбати, скориставшись спеціальною знижкою.

Запуском сервісу прокату Ralph Lauren хоче якісніше дослідити смаки своєї аудиторії та долучитися до екологічного споживання. У такий спосіб речі можуть слугувати довше та більшій кількості людей. Одяг, що втрачатиме товарний вигляд, віддаватимуть благодійній організації Delivering Good, що допомагає людям зі складними життєвими обставинами.

Наразі “The Lauren Look” доступний лише в Північній Америці. Місячна підписка на сервіс коштує 125 доларів.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень