fbpx
Slow news

Raiffeisen закрив свій Twitter-акаунт після того, як російська “дочка” банку визнала ”ЛДНР”

Натомість активісти створили сайт, який обіграє співпрацю Raiffeisen Bank і рф
Мачулка Ангеліна, 14.01.2023

Raiffeisen Bank International закрив свій Twitter-акаунт після того, як його дочірній російський банк визнав “ЛДНР” і назвав війну “спецоперацією”.

Також російський Raiffeisen Bank надає кредитні канікули росіянам, які воюють в Україні. А в описі умов відстрочки “Райффайзенбанк” визнав “ЛНР” і “ДНР” і назвав війну в Україні “спецоперацією”.

Коли російський “Райффайзен” звинуватили в підтримці війни, в установі відповіли, що “банк діє на підставі чинного законодавства країни, у якій він розташований”.

Після цього Raiffeisen Bank закрив свою сторінку у Twitter.

Натомість активісти створили сайт Russiazen Bank International, яка обіграє співпрацю “Райффайзена” з рф.

Читайте також у рубриці Slow news
Adobe розширює можливості Firefly та ШІ‑асистента для Photoshop
Користувачі можуть редагувати зображення через текстові підказки, видаляти об’єкти й змінювати тло в бета-версії
В Україні розпочало роботу нове видавництво Beagle
Першими видадуть книжки Марґарет Етвуд «Оповідь служниці» та «Заповіти»
У Києві проведуть мистецько-дослідницьку резиденцію «Чому плачуть маскарони?» — про архітектурну спадщину міста
До участі запрошують митців, архітекторів, дослідників та представників інших творчих сфер
Месенджери, короткі відео та знижки: що привертає увагу українців у рекламі під час війни
Нове дослідження Gradus
Стартує CRAVE Awards для молодих українських креаторів
Конкурс повертає формат «Нові імена в рекламі» у сучасному вигляді в межах Ukrainian Creative Stories
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень