fbpx
Slow news

Рада підтримала законопроєкт про розміщення зовнішньої реклами

Відтепер реклама матиме чіткі критерії та вимоги щодо ідентифікації
Данилюк Даяна, 04.06.2021

У четвер, 3 червня, Верховна Рада України прийняла за основу законопроєкт №5094, який регулюватиме питання, пов’язані з розміщенням зовнішньої реклами. Законопроєкт підтримали 334 депутати.

Відтепер розшириться перелік вимог і обмежень щодо розміщення зовнішньої реклами. Будуть встановлені заборони з приводу її розміщення, а також порядок розміщення реклами на транспортних засобах.

За словами народної депутатки Олени Кондратюк, прийняття цього закону допоможе мінімум удвічі зменшити кількість зовнішньої реклами в країні, а також ліквідувати “сірі” та непрозорі схеми розміщення реклами.

Що зміниться? 

 Закон уточнює терміни “зовнішня реклама” та “внутрішня реклама”, а також дає визначення терміну “реклама на транспортних засобах”.

 Визначає особливості та чіткі вимоги щодо розміщення соціальної реклами.

 Вводить кодування кожного рекламного вмісту двомірним штрих-кодом (QR-код), що містить відомості про власника та конструкції.

 Забороняє розміщувати зовнішню рекламу на об’єктах культурної спадщини національного значення, крім випадків виконання робіт з реставрації або ремонту споруд (творів), що є пам’ятками національного значення.

 Відтепер дозвільні органи повинні вести відкриту електронно-інформаційну базу даних зовнішньої реклами.

 Кошти за тимчасове користування місцями для розміщення рекламних засобів за межами населених пунктів в смузі відводу автодоріг загального користування державного значення будуть направляти до Державного дорожнього фонду.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень