fbpx
Slow news

Пивоварня BrewDog оголосила себе “антиспонсором” Чемпіонату світу з футболу в Катарі

Через постійні порушення прав людини в цій країні
Мачулка Ангеліна, 09.11.2022

Компанія BrewDog оголосила себе “гордим антиспонсором” Чемпіонату світу з футболу в Катарі, протестуючи проти утисків прав людини в цій країні.

Компанія опублікувала низку білбордів, які звертають увагу на корупцію, порушення прав людини, експлуатацію робітників-мігрантів, які будують стадіони, а також різко негативне ставлення до прав жінок і ЛГБТК+ -спільноти в Катарі.

Усе ж BrewDog транслюватиме плей-офф чемпіонату у своїх 80 закладах. Водночас пивоварня оголосила, що всі кошти від продажу напою Lost Lager під час трансляції чемпіонату підуть на благодійність. Гроші отримають зареєстровані благодійні організації, які допомагають тим, хто “постраждав від несправедливості й порушень прав людини в Катарі”.

“Футбол призначений для всіх. Але в Катарі гомосексуальність незаконна, бичування є загальноприйнятою формою покарання, і це нормально, якщо 6500 робітників помруть, будуючи ваші стадіони”, — написав засновник BrewDog Джеймс Ватт на LinkedIn.

Читайте також: Випустили псевдогральні картки з фото людей, які постраждали в Катарі під час приготування до ЧС з футболу.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень