fbpx
Slow news

PUMA та Іван Дорн запускають табір для електронних музикантів

Учасники PUMA Mirage Camp зможуть отримати знання, практику та почути думки інсайдерів
Альтман Дарина, 09.04.2021

PUMA разом з Іваном Дорном представляють табір для електронних музикантів. З 21 по 27 квітня до кемпу приїдуть 30 артистів, які вже вміють писати електронну музику, але хочуть структурувати свої знання, отримати додаткову практику та почути думку інсайдерів.

Основна ідея ініціативи — обмін досвідом і спільне навчання.  У таборі планують провести понад 20 лекцій, воркшопів, факультативів, спільних джем-сесій, кінопереглядів та індивідуальних занять. 

Зокрема, учасники матимуть заняття з історії електронної музики, філдрекордингу і його використання для створення треку, побудови лайв-сетапу, модульного синтезу, зведення й мастерингу. Окремі виступи буде присвячено відкриттю власного лейбла, музиці для кіно й реклами, візуальній складовій музики, особистому бренду артиста, букінгу та складанню технічного райдера.

Окрім Івана Дорна, у PUMA Mirage Camp викладатимуть інсайдери електронної сцени України: Євген Яременко (aka Pahatam), Дмитро Авксентєв (aka Koloah), Станіслав Толкачов, Саша Закревська (aka Poly Chain), Нікіта Забєлін, Настя Воган, Дмитро Пруткін, Віра Логданіді, Kostya Vska, Таня Войтко й інші спікери, імена яких оголосять пізніше.

Завершивши навчання, кожен учасник презентує власний трек, що увійде до фінальної компіляції проєкту і який буде презентовано онлайн на стримінгових платформах. Обрані треки вийдуть на вініловій платівці протягом 2021 року.

Анкети приймають до 14 квітня включно, а 16 квітня оголосять результати відбору. До розгляду заявок залучать викладачів та інших представників музичної сфери. Заявка, докладніші вимоги до учасників та умови перебування в кемпі доступні на сторінці проєкту.

Читайте також у рубриці Slow news
В українських кінотеатрах розпочався показ фільму «Кріпачка»
Стрічку зняли номінанти на Оскар
Вийшов безоплатний освітній серіал про історію української нації
У ньому розповідають про формування української нації від початку 19-го століття до часів Незалежності
Apple зняла ролик у стилі фільмів Альфреда Гічкока
Його присвятили конфіденційності у браузері Safari
На ATLAS UNITED відбудеться фотовиставка Костянтина та Влади Ліберових
Усі світлини об’єднані темою кохання
В iOS 18 з’явиться можливість записувати дзвінки
Також додадуть опцію транскрибування записаних розмов
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень