fbpx
Slow news

PUMA та Іван Дорн запускають табір для електронних музикантів

Учасники PUMA Mirage Camp зможуть отримати знання, практику та почути думки інсайдерів
Альтман Дарина, 09.04.2021

PUMA разом з Іваном Дорном представляють табір для електронних музикантів. З 21 по 27 квітня до кемпу приїдуть 30 артистів, які вже вміють писати електронну музику, але хочуть структурувати свої знання, отримати додаткову практику та почути думку інсайдерів.

Основна ідея ініціативи — обмін досвідом і спільне навчання.  У таборі планують провести понад 20 лекцій, воркшопів, факультативів, спільних джем-сесій, кінопереглядів та індивідуальних занять. 

Зокрема, учасники матимуть заняття з історії електронної музики, філдрекордингу і його використання для створення треку, побудови лайв-сетапу, модульного синтезу, зведення й мастерингу. Окремі виступи буде присвячено відкриттю власного лейбла, музиці для кіно й реклами, візуальній складовій музики, особистому бренду артиста, букінгу та складанню технічного райдера.

Окрім Івана Дорна, у PUMA Mirage Camp викладатимуть інсайдери електронної сцени України: Євген Яременко (aka Pahatam), Дмитро Авксентєв (aka Koloah), Станіслав Толкачов, Саша Закревська (aka Poly Chain), Нікіта Забєлін, Настя Воган, Дмитро Пруткін, Віра Логданіді, Kostya Vska, Таня Войтко й інші спікери, імена яких оголосять пізніше.

Завершивши навчання, кожен учасник презентує власний трек, що увійде до фінальної компіляції проєкту і який буде презентовано онлайн на стримінгових платформах. Обрані треки вийдуть на вініловій платівці протягом 2021 року.

Анкети приймають до 14 квітня включно, а 16 квітня оголосять результати відбору. До розгляду заявок залучать викладачів та інших представників музичної сфери. Заявка, докладніші вимоги до учасників та умови перебування в кемпі доступні на сторінці проєкту.

Читайте також у рубриці Slow news
 LinkedIn представив нові інструменти ШІ для маркетологів
Для просування оновлень запустили кампанію за участю олімпійської медалістки Ненсі Керріган
“Ощадбанк” запускає гранти для підприємців
Вони, зокрема, перекриватимуть негайні витрати компаній
Волонтерів та волонтерок безплатно навчатимуть кар’єрного консультування
Це посилить волонтерську спільноту через здобуття професійних знань
Мережа Boots запустила кампанію, у якій підкреслює силу та стійкість британців
Вона також передбачає нові медіапроєкти для бренду
Урбаністи з Big City Lab запропонували проєкт для житла та бізнесу
Там можуть оселитися переселенці
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень