fbpx
Slow news

Projector Institute створив безплатний фотобанк зі світлинами новорічних локацій Києва

Щоб підкреслити культуру української різдвяної естетики
Мачулка Ангеліна, 22.12.2021

Projector Institute в партнерстві з Folk Ukraine опублікували безплатний фотобанк зі світлинами різдвяних локацій Києва.

Фотографка інституту Наталія Азаркіна пройшла цьогорічний різдвяний маршрут від Контрактової до Софіївської площі та зробила 35 світлин Києва — в об’єктив потрапила головна ялинка країни, різдвяна ярмарка на Подолі, оздоблення Хрещатика та мостів, закладів Kyiv Food Market і Milk Bar.

Цим проєктом Projector та Folk Ukraine намагалися підкреслити, як в Україні розвивається культура локальної унікальної різдвяної естетики. Знімки стали продовженням фотобанку, який Projector випустив до Дня міста у 2021 році.

Переглянути світлини можна у відкритому google-архіві. Вони мають відкриту ліцензію, тож усі охочі можуть їх завантажити, опублікувати в соцмережах та на сторінках ЗМІ, а також використати на власний розсуд у некомерційних проєктах. Єдине, що обов’язково потрібно зробити під час публікації, — вказати авторство фотографій посиланням: Projector Creative & Tech Online Institute.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень