fbpx
Slow news

Projector Institute пропонує локальним бізнесам 30 безплатних дизайн-проєктів

Для цього треба податися на open call
Мачулка Ангеліна, 07.07.2022

Projector Institute, Мінцифри та “Дія.Бізнес” оголосили open call для локальних підприємців на безплатну реалізацію 30 креативних дизайн-проєктів.

Усього пропонують безплатно створити:

  • 10 проєктів із розроблення айдентики;
  • 6 проєктів із моушн-дизайну;
  • 4 проєкти з розроблення логотипа й паковання;
  • 5 проєктів з ілюстрації (рекламні матеріали, окремі елементи фірмового стилю, цілісна айдентика, постери, матеріали для соцмереж).

Проєкт запустили, щоб підтримати локальні бізнеси. Узяти участь в open call можуть малі чи середні виробники крафтових продуктів харчування (мед, олії, овочі, фрукти, сири, мʼясна продукція, випічка, трави тощо) з української сировини. Виробники мають створювати й реалізовувати продукцію в Україні та проводити благодійну або соціальну діяльність під час війни.

Як проходитиме open call:

  1. Виробник заповнює та надсилає анкету до 14 липня.
  2. Готує презентацію українською мовою, тривалістю до 1 хв. про свій бізнес, його особливість. Указує, який саме проєкт він хоче отримати від Projector. Відеопітчинг потрібно опублікувати в Instagram або Facebook, відмітивши Projector Institute і “Дія. Бізнес” та додавши гештег #хочу_креатив_від_projector. Зробити це потрібно в період з 5 по 14 липня.
  3. Команда Projector Institute разом із “Дія. Бізнес” оберуть 30 фіналістів до 25 липня, з якими будуть співпрацювати протягом серпня-жовтня 2022 року.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень