fbpx
Slow news

Projector і МОН розробили новий бренд професійно-технічної освіти в Україні

Він допоможе покращити ставлення молоді до цього напрямку освіти
Мачулка Ангеліна, 04.07.2022

Студенти інституту Projector разом з керівником школи Олександром Трегубом і МОН створили новий бренд і позиціювання для професійно-технічної освіти.

Основна мета проєкту — змінити ставлення до профтехосвіти, яку останніми роками недооцінють і помилково вважають непрестижною. Новий бренд демонструватиме основні переваги цього освітнього напряму: змогу долучитися до важливої та корисної роботи, практичність професії, можливість створювати, будувати, гідно заробляти.

Новий бренд профтеху отримав власну айдентику: яскраві кольори (жовтий, зелений, фіолетовий), ілюстрації та гасло “Приклади руку до свого майбутнього”.

“Це важливо, бо особливо зараз країні вкрай бракує людей, що можуть і вміють працювати руками. Всім потрібні класні майстри по дереву, будівельники, електрики. Та Профтех — це не тільки робітничі професії — ми разом з МОН працюємо над тим, щоб у повному спектрі були представлені й креативні сфери: дизайнери і дизайнерки, рекламники й рекламниці, програмісти й програмістки тощо”, — говорить Олександр Трегуб.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень