fbpx
Slow news

Проєкт “Спільний спадок” створив постер за мотивами вишивки доньки січового стрільця

Усі кошти передадуть на придбання народних речей для Музею Івана Гончара
Бондар Каріна, 18.06.2023

Краудфандинговий проєкт “Спільний спадок” у колаборації з ілюстраторкою Анастасією Рудик запускають у продаж постер, натхнений одним із перших придбань проєкту — колекцією речей Ганни Михайлівни Баранецької, доньки українського січового стрільця.

“Я нагадую рідну оселю, де живе моя люба родина, де й я провела свої молоді літа”, — написала Ганна на своїй вишитій картині.

Обкладинка одного з альбомів, які Ганні подарувала Олена Ковалюк, та мотиви з вишитої картини стали основою постера, який можна купити на сторінці “Спільного спадку” в інстаграмі.

“Історії, як ця, мають жити. Творчість українців, що пройшли радянські табори й заслання, — яскраве свідчення і про те, чим насправді була ця «дружба народів», і про те, як любов до свого, рідного, одного у цілому світі дому підтримувала навіть у найтемніші часи. Завдяки музеям ми можемо ці історії зберігати, аби вони ставали натхненням для створення нових сенсів і нових творів”, — говорять співзасновниці “Спільного спадку” Аліна Божнюк і Анна Кащєєва.

Увесь прибуток спрямують на придбання старовинних народних речей для Музею Івана Гончара.

Читайте також у рубриці Slow news
Frontier і К-2 представили благодійну колекційну футболку
Обличчями кампанії стали військовослужбовці, а дизайн присвятили роботі операторів дронів
Стрес, вигоряння, кар’єра та довіра: Gradus Research оприлюднив результати HR-дослідження за 2026 рік
Дослідили зміни у ставленні українців до кар’єри, робочого навантаження, балансу між роботою та особистим життям
METRO Україна представила адаптивний посуд, створений у співпраці із Superhumans Center
Доступні дві моделі тарілок, розроблені для людей із травмами верхніх кінцівок, протезуванням або порушеннями моторики
Олена Зарецька проведе майстерку за мотивами мозаїки «Боривітер» на благодійному випускному в Києві
Зібрані кошти спрямують на розширення підземного освітнього простору для дітей на Харківщині
Guzema Foundation та Atlas Festival об’єдналися заради підтримки «Збору 150%»
Створили благодійну колекцію прикрас на основі айдентики фестивалю
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень