fbpx
Slow news

Проєкт Social Monday допомагатиме благодійним фондам

Ініціатива об’єднала український малий бізнес
Коськовецька Аліна, 01.03.2021

В Україні створили соціальну ініціативу Social Monday. Вона об’єднуватиме українських підприємців для підтримки благодійності.

Проєкт покликаний щомісяця надавати фінансову підтримку благодійним фондам і надихати український малий бізнес бути соціально-відповідальним.

“Мені завжди хотілося робити бізнес не тільки заради фінансового результату. Гроші — це завжди саме результат та оцінка успіху проєкту. Проте, на цьому шляху дуже хочеться робити щось більше — те, що буде приносити щастя не тільки мені, клієнтам чи команді, а й іншим…

Так народилася ідея Social Monday. Щопонеділка ми віддаємо 50 гривень з кожної стрижки в барбершопі «WeCut» на добру справу і щомісяця змінюємо напрямок коштів. У вересні був фонд «Життєлюб», у жовтні — класна ініціатива «Києве, мий». Через карантинні обмеження ми тимчасово призупинили роботу проєкту, але в березні 2021 знову запустили, і вже масштабніше”, — зазначає Олексій Ярмаш, засновник проєкту та співвласник київського барбершопу “WeCut”.

Ініціатива Social Monday співпрацює з перевіреними фондами та намагається зробити благодійність постійною звичкою малого бізнесу.

Приєднатися до проєкту та зробити свій перший внесок можна заповнивши анкету.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень