fbpx
Slow news

Проєкт Social Monday допомагатиме благодійним фондам

Ініціатива об’єднала український малий бізнес
Коськовецька Аліна, 01.03.2021

В Україні створили соціальну ініціативу Social Monday. Вона об’єднуватиме українських підприємців для підтримки благодійності.

Проєкт покликаний щомісяця надавати фінансову підтримку благодійним фондам і надихати український малий бізнес бути соціально-відповідальним.

“Мені завжди хотілося робити бізнес не тільки заради фінансового результату. Гроші — це завжди саме результат та оцінка успіху проєкту. Проте, на цьому шляху дуже хочеться робити щось більше — те, що буде приносити щастя не тільки мені, клієнтам чи команді, а й іншим…

Так народилася ідея Social Monday. Щопонеділка ми віддаємо 50 гривень з кожної стрижки в барбершопі «WeCut» на добру справу і щомісяця змінюємо напрямок коштів. У вересні був фонд «Життєлюб», у жовтні — класна ініціатива «Києве, мий». Через карантинні обмеження ми тимчасово призупинили роботу проєкту, але в березні 2021 знову запустили, і вже масштабніше”, — зазначає Олексій Ярмаш, засновник проєкту та співвласник київського барбершопу “WeCut”.

Ініціатива Social Monday співпрацює з перевіреними фондами та намагається зробити благодійність постійною звичкою малого бізнесу.

Приєднатися до проєкту та зробити свій перший внесок можна заповнивши анкету.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень