fbpx
Slow news

Засновник SETTERS та Андрій Федорів про комунікації на час ізоляції

Прямий ефір у понеділок, 30 березня
Данилюк Даяна, 27.03.2020

30 березня о 19:00 комунікаційне агентство SETTERS організує прямий ефір на YouTube. Спікерами першого “Трендельника” стануть засновник маркетингового агентства FEDORIV Андрій Федорів та CEO SETTERS Євгеній Давидов. 

В ефірі вони розкажуть про те, як брендам змінювати креатив та комунікацію на час ізоляції. Зареєструватися можна на сайті. А користувачі, які раніше зареєструвалися для перегляду лекцій із конференції “КОЛЛЕГИ”, отримають блок із транляцією “Трендельника” в особистому кабінеті. 

Раніше агентство SETTERS надало безкоштовний доступ до записів конференції “КОЛЛЕГИ”, а Андрій Федорів виклав у вільний доступ матеріали свого онлайн-курсу “Папа бренда”. 

Читайте також у рубриці Slow news
Happy Monday проведе безоплатний вебінар про найм в умовах розвитку штучного інтелекту
Засновники платформи пояснять, як ШІ впливає на підбір кандидатів і HR-процеси
У публічних просторах Києва з’явились інсталяції зі свідченнями про булінг у школах
Проєкт звертає увагу на випадки насильства з боку однолітків, учителів і батьків
Фото документаліста й військовослужбовця Олексія Чарєя увійшло до International Photography Exhibition 167
Одну з найстаріших міжнародних фотовиставок організовує Королівське фотографічне товариство
Колишню поліклініку на Рейтарській перетворять на бізнес-простір креативного напряму
Проєкт реалізують Focus Office і First Line Group у співпраці з автором будівлі Володимиром Шевченком
Український VR-фільм «Укриття» здобув нагороду The Webby Awards 2026
Стрічка розповідає про життя в Україні під час війни через простір укриттів
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень