fbpx
Slow news

Презентували ролик, що закликає українську молодь проголосувати на виборах

Продовження соціальної ініціативи #вліпизасебе
Альтман Дарина, 05.10.2020

Креативна агенція ANGRY разом із соціальною ініціативою #вліпизасебе випустили кампанію BAYDUZHE, що закликає молодь проголосувати на місцевих виборах 25 жовтня. 

Мета кампанії — показати голосування модним і сучасним, зробивши це актуальною для молоді візуальною мовою.

Героями маніфесту стали українські блогери й артисти. Музичний трек створили київський саунд-продюсер Koloah і музикант OTOY.

Головний слоган маніфесту: “Байдуже, хто ти, якщо тобі не байдуже”. У ролику зобразили різних за зовнішністю, професією, стилем життя та сексуальною орієнтацією молодих людей, що об’єднуються заради однієї цілі — заявити про свій голос.

“Зазвичай реклама перед голосуванням говорить про те, що людині треба зробити, а не про саму людину. Ми змістили акценти й замінили звичне “Від вас залежить майбутнє країни. Проголосуйте за неї” на “Ви маєте право бути такими, якими вам хочеться. Проголосуйте за себе”. Для нас було важливо показати справжніх людей. Не недосяжних із телевізора, а тих, з ким кожен може зустрітися й поговорити: на вечірці, у перукарні, у кав’ярні. Водночас ми не хотіли брати акторів — кожен, хто знімався в маніфесті, знімався там не за гонорар, а за переконання”, — прокоментував Сергій Малик, креативний директор ANGRY.

Раніше ми писали про серію плакатів від ініціативи #вліпизасебе.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень