fbpx
Slow news

Презентували документальний серіал про нову українську культуру СПАЛАХ

Кожен епізод розповідає про формування національної ідентичності
Альтман Дарина, 25.11.2020

В Україні презентували СПАЛАХ — документальний серіал про нову українську культуру та її сучасних героїв і героїнь.

Кожен епізод розкриває нову тему: від феномена української попмузики та кліпмейкінгу — до кіно, комедії, стритарту та локальних брендів одягу.

Мета проєкту – показати стрімкий розвиток сучасної української культури.

Для створення документального серіалу відзняли понад 100 інтерв’ю, а його героями стали MONATIK, Юрій Бардаш, Роман Вінтонів (Майкл Щур), ONUKA, “ДахаБраха”, Влад Яма, Олексій Потапенко, Андрій Данилко, Міша Кацурін, засновники CLOSER, Ukrainian Fashion Week, KSENIA SCHNAIDER та багато інших представників української культури.

Автори серіалу наголошують, що українці не звикли помічати наших творців та їхні роботи, поки їх не визнає світова індустрія. Тож цей серіал має на меті створити єдину історію про самодостатню і стильну українську культуру.

Документальний серіал міститиме 10 серій, які виходитимуть на YouTube-каналі СЛУХ.

“Я вірю, що культура — вона, як вірус. Їй потрібні сприятливі умови, і вона сама виросте, жодна допомога збоку не потрібна. Ми помітили, що в українській музиці кожні 4-5 років відбуваються спалахи — з’являються нові імена та віяння, старі відходять на другий план, – коментує Максим Сердюк, головний редактор видання СЛУХ, генеральний продюсер та співавтор серіалу. — 

Пізніше ми почали досліджувати і знаходити схожі спалахи в інших сферах культури. Ось про них, зокрема, ми й розповімо. Такі спалахи завжди виникають під час і після криз. Коли сьогоднішня криза скінчиться, можемо очікувати на новий культурний спалах. А ми цим документальним серіалом підготуємо для нього ґрунт”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень