fbpx
Slow news

Премія Гонгадзе та PEN створили платформу пам’яті журналістів

Там зібрано інформацію про 48 журналістів
Бондар Каріна, 02.03.2023

Премія імені Георгія Гонгадзе та громадська організація PEN створили платформу “Реквієм”, присвячену пам’яті журналістів, які загинули внаслідок повномасштабної війни.

На платформі зібрано інформацію про 48 журналістів та журналісток, які загинули після початку повномасштабного вторгнення росії. Серед них  історії восьми українських та закордонних медійників, убитих під час виконання журналістських завдань.

Також на платформі “Реквієм” є історії тих, хто загинув унаслідок обстрілів, від рук російської армії в окупованих містах та на фронті.

Місця загибелі журналістів позначені на мапі. Уся інформація доступна українською та англійською мовами.

Читайте також у рубриці Slow news
Celine вперше в історії анонсував колаборацію зі спортивним брендом — ним став Reebok
Партнерство представили в межах Тижня моди SS27 у Парижі
ДонорUA підбив підсумки серії відкритих донацій «Донорство — це база»
Кампанія охопила 9 міст України, а до флешмобу долучилися понад 200 організацій
Balenciaga виходить у сегмент велнесу з колекцією TechWear
Бренд просуває її у партнерстві з фітнес-мережею Barry’s у восьми містах світу
В Україні зареєстрували петицію про підвищення віку повноліття та сексуальної згоди до 21 року
Автори закликають дослідити доцільність таких змін, враховуючи сучасні наукові дані, міжнародний досвід та конституційні права людини
Happy Monday підготувала безплатний гайд із проведення співбесід
Він містить практичні рекомендації, шаблони й чеклісти для підготовки до інтерв’ю, оцінювання кандидатів і надання зворотного зв’язку
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень