fbpx
Slow news

Представники трансспільноти створили постери, надруковані поверх закону

Щоб висвітлити небезпеку, яку може становити обговорення прав маргіналізованих спільнот
Бондар Каріна, 01.07.2023

Креативна агенція Calling разом з колективом Trans Pride UK та креативною квір-студією Fort London запустили у Лондоні кампанію під назвою No Pride Without Trans Pride. Вона висвітлює небезпеку, яку для кожного може становити обговорення прав маргіналізованих спільнот.

Креативники прагнули змінити фокус Прайду, нагадавши, що транслюди завжди були на передовій протесту.

“Це повертає нас до ідеї, що права трансгендерних людей – це права людини, – додав Е. Джей Скотт, засновник Trans Pride UK. – Нам потрібно, щоб усі об’єдналися й поставили це питання на перше місце у своєму порядку денному”.

Постери, розміщені по всьому місту та надруковані поверх законодавчої документації, що загрожує свободі гендерно неконформних людей, підкреслюють основні права, яких вимагає трансспільнота. На задньому плані розміщені фрагменти Закону про визнання гендерної ідентичності, який обмежує права трансгендерних людей у цивільному партнерстві.

Кожен постер створив представник трансспільноти способом трафаретного друку. А на деяких із них написано “Немає безпеки без безпеки транслюдей” та “Немає правосуддя без правосуддя для транслюдей”, що дуже влучно передає суть проблеми.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень