fbpx
Slow news

Працівникам Google запропонували працювати в офісі тричі на тиждень

Компанія експериментує з новим гібридним графіком
Данилюк Даяна, 09.05.2021

Виконавчий директор Google Сундар Пічай надіслав працівникам електронні повідомлення із закликом повертатися працювати в офіс тричі на тиждень, оскільки обмеження через пандемію скорочуються.

Компанія розпочала відновлення роботи офісів у квітні, а тепер розповіла деталі нового гібридного робочого тижня —  60% працівників працюватимуть в офісі, 20% перебуватимуть у “нових офісах”, а 20% працюватимуть з дому. Командам радять збиратися в офісі приблизно тричі на тиждень і працювати “де їм найбільше подобається”.

У листі Сундар Пічай також говорить про переваги роботи в офісі.

“Протягом більше ніж 20 років наші працівники приїжджають до офісу, щоб вирішувати цікаві проблеми —  у кафетерії, біля маркерної дошки чи під час пікап-гри у пляжний волейбол або крикет”.

Раніше працівники Google повинні були подавати офіційні документи, якщо вони хотіли працювати віддалено (крім свого будинку) протягом більш як двох тижнів. Зараз дозвіл на таку роботу збільшили до чотирьох тижнів.

Google була однією з перших компаній, яка запропонувала роботу вдома, коли почалася пандемія. Працівникам дозволили працювати віддалено до вересня.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень