fbpx
Slow news

Позитивний ресурс про коронавірус

Нагадування: більшість людей одужують
Чабан Валерія, 27.03.2020

Поки на людей сиплеться купа інформації про смерті, нові випадки зараження COVID-19 та жахливі прогнози щодо поширення хвороби, у Facebook запустили новий ресурс, який повідомляє позитивні новини, пов’язані з коронавірусом.

“Вірус позитиву” пише про людей, які побороли захворювання, зірок та бренди, які влаштовують нові кампанії та челенджі, а також надає інформацію про нововведення в різних країнах та результати досліджень про вірус.

“Так, зараз час тривожних новин. Але навіть у найтемніші часи є місце хорошим людям, добрим учинкам, гумору і хорошим новинам. Ми хочемо допомогти вам бачити й чути ці повідомлення серед інших” — зазначає команда у Facebook-акаунті.

Також ресурс має власний Telegram-канал та профіль в Instagram.

Читайте також у рубриці Slow news
Президент вручив діячам культури державні нагороди
Відзнаки отримали Богдан Логвиненко, Олександр Рудинський, Віра Агеєва та інші дієвці
Мистецький проєкт Shadow of the Night — про енергетичну кризу в Україні — покажуть у США, Канаді та Німеччині
Його присвячено четвертій річниці повномасштабного вторгнення
До річниці повномасштабної війни вийшло поетичне відео «З.С.У.В.»
У тексті військовослужбовець і реп-виконавець Міша Правильний осмислює війну як процес переродження
У чотирьох містах України представили фотопроєкт Київстар «Зв’язок — це люди»
Влада й Костянтин Ліберови зафіксували роботу інженерів і технічних спеціалістів, які відновлюють зв’язок в умовах війни
Вийшов трейлер і оголошено дату премʼєри української драми «Втомлені»
Стрічка розповідає історію ветеранів, які намагаються подолати наслідки війни та зберегти зв’язок одне з одним
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень