fbpx
Slow news

Пожежі в Австралії: три кейси від креативників

Плюшеві коали, маски на обличчя та одяг від Balenciaga
Данилюк Даяна, 13.01.2020

Капсульна колекція Balenciaga

Бренд випустив колекцію, присвячену боротьбі з лісовими пожежами в Австралії. На білих худі та футболках зображений принт коали.

На офіційному сайті одяг з’явиться 13 січня 2020 року. Всі гроші, виручені з продажу колекції, будуть направлені в місцеві організації, які займаються охороною природи. 

Раніше бренди, які належать компанії Kering, пообіцяли пожертвувати 1 мільйон автралійских доларів місцевим організаціям на боротьбу з пожежами. Компанії належать такі бренди, як Gucci, Yves Saint Laurent, Bottega Veneta, Balenciaga, Alexander McQueen та інші.


Благодійний проєкт: коали на деревах Нью-Йорку 

Креативники компанії Cummins&Partners запустили проєкт на підтримку загиблих та постраждалих тварин внаслідок лісових пожеж в Австралії. 

На деревах та стовпах Нью-Йорку розвісили м’які іграшки коал з карткою, на якій написано: “Один більйон тварин із всесвітнього списку унікальних тварин дикої природи загинули під час пожеж.” На зовнішній стороні карток додано QR-код, який веде на сторінку GoFundMe, де можна зробити пожертву авcтралійським організаціям Wildlife Information Rescue and Education Service.

Проєкт має свій інстаграм акаунт, де розміщує фотографії користувачів, які знайшли та сфотографували коал.


Маски від забрудненого повітря

Медійне агентство Wavemaker та рекламне агенство Ogilvy створили P2 маски Smoggys, що захищають від забрудненого повітря. Креативники розробили принти з коалами та ібісами — австралійськими тваринами, а також з морозивом, шльопанцями, бананами. 

Мета команди — зібрати 10 тисяч доларів. Одна маска коштує 20$. Всі зібрані кошти будуть передані пожежним службам.

За словами засновників, маска P2 вважається одним з найефективніших способів обмежити вплив токсичного димового диму та частинок PM2.5, які забруднюють повітря.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень