fbpx
Slow news

Postmen створила айдентику національної кампанії до 300-річчя Григорія Сковороди

Вона показує багатогранність образу філософа
Мачулка Ангеліна, 07.02.2022

Міністерство культури та інформаційної політики презентувало офіційну айдентику національного проєкту “Світ Сковороди”, над якою працювала креативна агенція Postmen у партнерстві з літературним критиком Євгенієм Стасіневичем.

Ще до створення айдентики Postmen провела опитування про Григорія Сковороду. Виявилося, що про нього знають 99,5% опитаних, проте опис його постаті зазвичай вичерпується словами “філософ”, “‎мандрівник”, “автор афоризму «‎Світ ловив мене, та не впіймав»”. Тому в айдентиці вирішили об’єднати й показати всю багатогранність образу Сковороди.

“Щоб надати глибини й контексту життю та творчості Григорія Сковороди, ми оточили образ об’єктами з його літературного здобутку, творчості та життєвого шляху. Ідея айдентики полягає у створенні збірного образу, який поглиблює визначення філософа та передає багатошаровість його постаті. Викликом було створення певного візуального компромісу — врахувати вподобання різних аудиторій. А за допомогою графіки я намагалася передати крафтовість, ручну працю та близькість до людей”, — розповідає авторка айдентики, Head of Creative Postmen Анна Сенюк.

Сковороду оточують герої його творів і символи: торбинка та флейта — супутники філософа-мандрівника; фонтан “Нерівна всім рівність”, який він намалював; бджола, жайворонок, вовк — герої байок та інші символи. Така кількість зображень допомагає комбінувати їх між собою залежно від поставленого завдання.

За словами куратора проєкту, літературного критика Євгенія Стасіневича, айдентика стала точкою входу та спільною основою для занурення в багатовимірний світ Сковороди.

Читайте також у рубриці Slow news
Користувачам із ЄС не будуть доступні ШІ-функції в iOS 18
Причиною називають вимоги закону про цифрові ринки
Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив переможців
Вони отримали статуетки фестивалю та грошові винагороди
Виходить друком перше число оновленого журналу «КІНО-КОЛО»
Робота над випуском тривала майже 3 роки
З’явилась безоплатна гаряча лінія із цифрової безпеки
Фахівці консультують з питань онлайн-шахрайства та зламу акаунтів у месенджерах
«Людина зі шрамом. Перевтілення» – з’явилося нове соціальне реаліті-шоу
Учасниками проєкту стали українці, які мають шрами на тілі
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень