fbpx
Slow news

Postmen створила айдентику національної кампанії до 300-річчя Григорія Сковороди

Вона показує багатогранність образу філософа
Мачулка Ангеліна, 07.02.2022

Міністерство культури та інформаційної політики презентувало офіційну айдентику національного проєкту “Світ Сковороди”, над якою працювала креативна агенція Postmen у партнерстві з літературним критиком Євгенієм Стасіневичем.

Ще до створення айдентики Postmen провела опитування про Григорія Сковороду. Виявилося, що про нього знають 99,5% опитаних, проте опис його постаті зазвичай вичерпується словами “філософ”, “‎мандрівник”, “автор афоризму «‎Світ ловив мене, та не впіймав»”. Тому в айдентиці вирішили об’єднати й показати всю багатогранність образу Сковороди.

“Щоб надати глибини й контексту життю та творчості Григорія Сковороди, ми оточили образ об’єктами з його літературного здобутку, творчості та життєвого шляху. Ідея айдентики полягає у створенні збірного образу, який поглиблює визначення філософа та передає багатошаровість його постаті. Викликом було створення певного візуального компромісу — врахувати вподобання різних аудиторій. А за допомогою графіки я намагалася передати крафтовість, ручну працю та близькість до людей”, — розповідає авторка айдентики, Head of Creative Postmen Анна Сенюк.

Сковороду оточують герої його творів і символи: торбинка та флейта — супутники філософа-мандрівника; фонтан “Нерівна всім рівність”, який він намалював; бджола, жайворонок, вовк — герої байок та інші символи. Така кількість зображень допомагає комбінувати їх між собою залежно від поставленого завдання.

За словами куратора проєкту, літературного критика Євгенія Стасіневича, айдентика стала точкою входу та спільною основою для занурення в багатовимірний світ Сковороди.

Читайте також у рубриці Slow news
Запустили кампанію для протидії експлуатації українських жінок
Через інтерес до порнографії за участю українок після повномасштабного вторгнення
В Іспанії запустили перше українське радіо Ucrania FM
Метою створення є інформаційна підтримка українськомовної спільноти
“Модуль тимчасовості” можна відвідати за допомогою 3D-туру
Віртуальна версія доступна в додатку Spatial
Запустили платформу, щоб зібрати діалекти з усієї України
Їх можна буде використовувати для самоосвіти чи створення подкастів
В Амстердамі відкрили першу артгалерею штучного інтелекту  
Картини коштують від 3 до 10 тисяч євро
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень