fbpx
Slow news

Port Agency презентує віртуальну виставку “Дні самотності”

Експозиція передає почуття українських митців під час карантину
Коськовецька Аліна, 16.02.2021

Port Agency разом з онлайн-платформою V-Art створили віртуальне продовження виставки “Дні самотності”, що була представлена вперше на просторі Kooperativ. Виставка натхнена проєктом журналу Vogue UA “Картина світу”. У ньому зібрані роботи художників, фотографів, дизайнерів. Зображення передають почуття авторів під час пандемії.

У межах проєкту Port Agency відбудеться кураторська екскурсія та дискусія на тему “Мистецтво у карантинну епоху”. Модераторкою заходу буде Анастасія Глєбова, CEO та співзасновниця платформи V-Art.

Долучитися до онлайн-трансляції можна 17 лютого о 19:00 на Facebook-сторінках Port Agency та V-Art. Дискусія триватиме за цим посиланням.

“…Ми адаптувалися та задоволені. Прагнемо більшого за умови, що стане краще. Хочемо, щоб все нарешті закінчилося, але не носимо маски в ліфтах. Ми — суспільство без орієнтира, але з надією. І цю надію змогли вхопити художники, які весь цей час були поруч та спостерігали за нашими змінами”, — зазначають представники агенції в описі до експозиції.

Відвідати виставку можна у мобільному додатку V-Art, доступному для iOS та Android за посиланням.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень