fbpx
Slow news

Pornhub змінює правила публікації контенту

Відтепер користувачі не зможуть завантажувати відео
Альтман Дарина, 09.12.2020

Pornhub змінює правила публікації контенту на тлі скандалу з нелегальними роликами з неповнолітніми. Відтепер користувачі не зможуть завантажувати і скачувати ролики.

4 грудня The New York Times опублікувало матеріал про підлітків, відео з якими нелегально потрапили на Pornhub. Сайт неодноразово звинувачували в поганій модерації та недостатній кількості правил публікації контенту. Як розповідають у статті, часто ці відео стають “зливом”, помстою або приховують за собою справжнє зґвалтування

Відтепер завантажувати відео на сайт зможуть лише партнери Pornhub та верифіковані моделі. У 2021 році обіцяють появу функції, що дозволить користувачам публікувати відео лише після їх ідентифікації.

Також планують аналізувати контент за допомогою технологій CSAI Match, Content Safety API та PhotoDNA. У такий спосіб Pornhub відстежуватиме потенційне насильство та неповнолітніх учасників відео.

Багато людей долучились до бойкоту PornHub. Фінансовий партнер — MasterCard — публічно відреагував на подію та розпочав власне розслідування.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень