fbpx
Slow news

Попри війну майже третина українців задоволені своїм життям, — дослідження

Найкращі оцінки надає молода аудиторія віком до 25 років та жителі Києва
Бондар Каріна, 25.05.2023

30% громадян позитивно оцінюють свій досвід життя в Україні. Такими є висновки опитування “Барометр якості життя”, який провела Європейська Бізнес Асоціація разом з дослідницькою компанією Gradus Research.

Водночас загальний досвід життя в Україні задовільно оцінюють 39% загальної аудиторії, інші 31% – незадовільно. Найкращі оцінки надає молода аудиторія віком від 16 до 25 років та жителі Києва.

Серед бізнес-аудиторії переважають оптимісти: 44% задоволені своїм життя, 35% вважають його задовільним, 21% – незадоволені.

Задоволеність своєю роботою та рівень доходу – важливий чинник впливу на рівень життя. Загалом поточним місцем роботи задоволені 34% загальної аудиторії та 69% бізнес-аудиторії, тоді як певне невдоволення щодо самореалізації мають 33% загальної та 12% бізнес-аудиторії.

Поточним місцем роботи задоволені 34% від загальної аудиторії опитаних і 69% представників бізнесу. Основними чинниками, які утримують на роботі, називають дружню атмосферу в колективі, комфортні умови праці й можливість працювати віддалено.

У EBA вважають, що на думку респондентів міг впливати й рівень підтримки від роботодавця у складні часи. Ідеться про авансові виплати заробітної плати, допомогу з релокацією й компенсацію витрат на житло для 23% опитаних. Серед бізнес-аудиторії це 81%.

Натомість істотно гіршими є оцінки рівня доходу. Загалом 85% українців називають його недостатнім, серед бізнесу показники теж високі – 38%. В EBA додають, що 80% опитаних представників бізнесу заробляють понад 20 тисяч гривень на місяць.

Серед загальної аудиторії лише 13% українців вважають власний дохід достатнім, а 2% “більшим за достатній”. Водночас 76% загальної аудиторії отримують менше 20 тисяч гривень на місяць, а 53% – менше 10 тисяч гривень.

53% бізнес-аудиторії й 47% загальної вважають рівень безпеки в Україні незадовільним. Більшість із тих, хто негативно оцінює рівень безпеки, проживає в східних областях, ближче до лінії фронту.

Близько 33% опитаних задоволені рівнем демократичних свобод і надання адмінпослуг, трохи менше третини невдоволені.

В опитуванні взяла участь 1091 людина віком від 16 до 60 років, серед яких 359 людей – представники бізнесу. З повним дослідженням можна ознайомитися за посиланням.

Читайте також у рубриці Slow news
Threads дасть змогу видалити обліковий запис без втрати профілю Instagram
Функція має зʼявитися до кінця року
Промо
EVA оновила свій застосунок. Він працюватиме як онлайн-магазин
Переглядати й замовляти товари віднині можна безпосередньо в застосунку
Visit Ukraine запускає донат-тури в Україну для іноземців
Кожен тур буде індивідуально налаштованим залежно від побажань та потреб туриста
“Схема” випустили благодійний дроп футболок
На них зобразили фото донецького терикону
50% фінансових застосунків в Україні є російськими, — дослідження
Розробники створили пам’ятку, що допоможе їх розпізнати
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень