fbpx
Slow news

Поплавський став найбільшим інфлюенсером в українському Instagram — рейтинг HypeAuditor та dentsu Ukraine

За часткою української аудиторії
Мачулка Ангеліна, 22.10.2021

Комунікаційна група dentsu Ukraine та дослідницька компанія HypeAuditor підготували рейтинг лідерів думок в Instagram та TikTok на українському ринку.

Звіт містить рейтинг найпопулярніших інфлюенсерів в обох соцмережах. Згідно з ним Михайло Поплавський став найбільшим креатором за кількістю української аудиторії в Instagram (4,6 млн підписників, 83% – з України). Цікаво, що він майже всіх своїх фоловерів отримав нещодавно, зростання кількості його підписників становить 4 млн за останній рік.

До п’ятірки популярних вітчизняних блогерів увійшли Саша Пустовіт (2 млн підписників, 81% – з України; далі скорочено), Катя Осадча (1,7 млн, 76%), Slava Green (2,2 млн, 75%) й Ольга Шевченко (2 млн, 73%).

Лідером за втратою фоловерів стала сторінка Президента Володимира Зеленського – мінус 337 250 підписників за останній рік.

Серед найпопулярніших акаунтів у TikTok переважають не селебріті, а звичайні користувачі, маловідомі в традиційних медіаканалах. У рейтингу інфлюенсерів TikTok із найбільшою часткою української аудиторії увійшли: @y.yevchenko (2,2 млн підписників, 99% – з України; далі так само), @markiv_anastasia (1,3 млн, 97%), @ledboy1 (1,6 млн, 93%), @irinakudashova (1,4 млн, 92%), @annatrincher (1,8 млн, 90%).

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень