fbpx
Slow news

Понівечені м’які іграшки нагадують про забруднення океану пластиком

Їх виготовили з біорозкладних матеріалів
Альтман Дарина, 04.01.2021

Бренд напоїв у банках Liquid Death у співпраці з креативною агенцією Callen випустили лімітовану серію понівечених м’яких іграшок — морських тварин — Cutie Polluties. Ініціатива покликана привернути увагу до проблеми забруднення океану пластиком.

Понівечені пластиком черепаха, тюлень і кит створені з повністю перероблюваних та біорозкладних матеріалів. Іграшки можна придбати за $75 кожну. 50% прибутку від продажу бренд пожертвує на допомогу в очищенні морів.

“Зараз є стільки неправдивої інформації про пластик та способи його перероблення, але необхідність розв’язувати проблему дуже очевидна”, — говорить керівник агенції Callen Девід Г’юз. — Якщо ми не змінимо свої звички, до 2050 року пластикові відходи перевищать кількість риби в океані”.

Читайте також у рубриці Slow news
Куди піти, що посмакувати і що купити на День Києва — добірка від Bazilik Media
Святкові дропи українських брендів, екскурсії, ярмарки та їжа з київським акцентом
Після пошкодження NAMU російським ударом єМузей відкрив онлайн-доступ до колекції
Віртуальні експозиції музею доступні онлайн з будь-якої точки світу, а прибуток від переглядів спрямують на відновлення закладу
У SkyUp з’явився спецтариф «Крила вдячності» для військових і ветеранів
Їм будуть доступні авіаквитки за 1 гривню, пріоритетне обслуговування та безоплатна зміна дати рейсу
В Україні стартує флешмоб «Донорство — це база» для популяризації регулярної здачі крові
Учасникам пропонують змінити аватари в соцмережах, поширити інформацію та зареєструватися на донацію
Happy Monday стала лауреаткою міжнародної премії у сфері онлайн-рекрутингу
Платформа здобула перемогу в категорії Positive Impact Award на DJAx Awards 2026
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень