fbpx
Slow news

Польське видання запустило кампанію проти політичної брехні щодо “просування ЛГБТ+”

У межах ініціативи створять “промоматеріали” з важливими вимогами спільноти
Бондар Каріна, 22.06.2023

Видання Gazeta.pl та організація Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza запустили кампанію #Proud Promotion of Rainbow Poland у день проведення Параду рівності у Варшаві.

Це зумовлено тим, що попри зростання підтримки рівності шлюбів, одностатевих цивільних союзів та інших прав ЛГБТ+ у Польщі протягом останнього десятиліття, влада намагається завадити змінам, використовуючи гасло “просування ЛГБТ+”, щоб придушити еволюцію поглядів.

Загальнонаціональна кампанія креативного агентства MullenLowe Warsaw демонструє справжнє значення просування ЛГБТ+: рівні права для всіх незалежно від сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

“У сьогоднішній публічній дискусії спотворене гасло «просування ЛГБТ» навмисно використовується для маніпуляцій, — пояснив Марчін Новак, креативний директор MullenLowe Warsaw, агентства, відповідального за ідею кампанії. — Настав час протистояти цьому. Ми хочемо повернути цій фразі її справжнє значення — рівне ставлення до ЛГБТ+ людей та достовірні знання про рівність. І оскільки ми в рекламному агентстві знаємо, як створювати рекламу, ми придумали ідею, за допомогою якої ми всі можемо просувати Веселкову Польщу. Країну без політичних швів, країну рівності та соціальної солідарності, без поділів”.

У межах загальнонаціональної кампанії, яка запланована на сайтах Gazeta.pl, будуть створені “промоматеріали”, що містять важливі вимоги ЛГБТ+ спільноти.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень