fbpx
Slow news

Поліція Шотландії випустила ролик проти сексуального насильства

Він розповідає про “незначні” дії чоловіків, які можуть лякати жінок
Мачулка Ангеліна, 18.10.2021

Поліція Шотландії запустила кампанію “Не будь тим хлопцем”. Зняли відео, у якому кілька чоловіків описують дії, які часто видаються незначними, але жінки можуть вважати їх загрозливими чи такими, що залякують.

Серед таких дій і вчинків можуть бути свист услід, непрохані компліменти, пригощання обідом із надією на віддяку, довгі неприховані погляди в громадському транспорті.

“Тоді як поліція рекомендує жінкам “зупинити автобус” (так раніше поліція порадила робити потенційним жертвам у разі небезпеки — ред.) у відповідь на загрози насильства, цю кампанію справді вітають у сенсі ставлення та поведінки чоловіків. Також вона розповідає про те, що всі чоловіки можуть зробити, або притягнути один одного до відповідальності та запобігти насильству”, — сказала Андреа Саймон, директорка коаліції “Покінчити з насильством проти жінок”.

Кампанію підтримала перша міністерка Шотландії Нікола Стерджон, назвавши її “могутньою і важливою”. Вона сказала: “Я би попросила всіх чоловіків подивитися цей ролик, а потім заохочувати своїх синів, батьків, братів та друзів зробити те саме”.

Зараз відео переглянули у Twitter близько 2,5 млн разів і ретвітнули більше 24,5 тис. разів.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень