fbpx
Slow news

«Поділитися моїм побаченням»: нова функція у тіндері

Вона буде додатковим засобом безпеки
Кірста Олена, 23.04.2024

У застосунку для знайомств Tinder з’явилась нова функція – відтепер можна ділитися з рідними чи друзями інформацією про заплановане побачення. Про це пише видання TechCrunch.

За словами розробників, ця функція допоможе заспокоїти рідних, які хвилюються про перебіг побачення, а також стане додатковим інструментом безпеки. Користувач зможе поділитися з друзями або родичами лінком з деталями події, а також фотографією і профілем того, з ким заплановано зустріч.

Лінк на майбутнє побачення можна створити за місяць до початку події. Також доступна опція редагування й додавання деталей. Посилання будуть доступні усім користувачам застосунку, а також незареєстрованим юзерам. Однак ті, хто не має облікового запису в тіндері, бачитимуть не всю інформацію про побачення – лише ім’я та вік користувача, який створив подію.

У тіндер розповіли, що вирішили створити функцію «Поділитися моїм побаченням», спираючись на дані, згідно з якими 51% неодружених користувачів застосунку віком до 30 років діляться з друзями й родичами інформацією про свої майбутні побачення.

Функцію обіцяють розгорнути протягом найближчих місяців. Спершу вона з’явиться у США, Великій Британії, Канаді, Франції, Японії, Індії, Мексиці, Південній Кореї, а згодом в інших країнах.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Кінофестиваль Миколайчук OPEN оголосив міжнародну конкурсну та ретроспективну програми
Глядацькі абонементи вже з’явились у продажу
Створили нове видавництво Kovyla Publishing
Воно спеціалізується на англомовних книжках про Україну
Створили подкаст про працевлаштування ветеранів і ветеранок
Його мета – надати майданчик для комунікації між ветеранами та роботодавцями
В YouTube Music з’явився конкурент Shazam
Користувачі зможуть шукати пісні, наспівуючи їх
В Україні вперше протестували 5G
Якість зв’язку перевірили між Києвом, Івано-Франківськом і Гельсінкі
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Теми
креатив
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень