fbpx
Slow news

plusone social impact і МОН запустили кампанію про робітничі спеціальності

Головними героями стали молоді професіонали
Мачулка Ангеліна, 01.11.2022

Комунікаційна агенція plusone social impact, Міністерство освіти і науки України та програма EU4Skills створили промокампанію для професійно-технічної освіти “Все працює завдяки нам”.

Головними героями кампанії стали молоді люди, які мають робітничу професію та насолоджуються нею. Ідея справжньої любові до своєї професійно-технічної спеціальності стала противагою застарілому стереотипному сприйняттю робітничих спеціальностей.

У межах проєкту створили 8 промороликів про працівників, які обрали технічний напрям. Так творці кампанії намагалися зробити умовних слюсарів і пекарів видимими, показати, що вони — теж особистості, які люблять свою роботу.

Головним візуальним образом кампанії стала етикетка-бирка — саме вона зазвичай вказує на виробника продукту. Залежно від індивідуальності виробника етикетки отримали різні відтінки та форми.

Також команда проєкту створила генератор персоналізованих стикерів. У ньому можна обрати колір, додати ім’я та професію і отримати макет власної наліпки, готовий до друку.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень