fbpx
Slow news

PLEON Talan створило соціальну кампанію “Нові сторінки українського героїзму”

У ній кожна героїня пояснила, як її діяльність сприяє перемозі України
Бондар Каріна, 20.03.2023

Піар-агентство PLEON Talan створило соціальну кампанію “Нові сторінки українського героїзму”, щоб розповісти про жінок, які нині творять українську історію та роблять внесок в оборону держави за лінією фронту.

У проєкті взяли участь представниці таких сфер як сільське господарство, підприємництво, охорона здоров’я, державна служба, гуманітарна допомога, громадянське суспільство, енергетика та журналістика.

“Ви колись замислювалися над тим, що фемінітив «козачка» означає не жінку-козака, а дружину або доньку козака? Це показово: жінка була немов розмитим тлом до історичних подій в Україні, адже не мала права бути дійовою особою. Саме тому в цій кампанії ми вирішили зосередитися на творенні нової історії, у якій жінки не стоять осторонь. Ми хочемо вшанувати внесок українок з найрізноманітніших сфер — як відомих на всю Україну постатей, так і активісток з невеликих громад. І коли наші нащадки читатимуть про сучасний для нас період через століття, вони розумітимуть внесок обох статей. Адже сьогодні ми бачимо справді героїчних українок, які не лише на фронті, а й у тилу демонструють хоробрість, силу й неймовірну стійкість”, — розповіла креативна директорка Ольга Васильєва.

USAID також закликає ділитися історіями про жінок, яких українці вважають сучасними героїнями. Для цього треба створити допис про героїню в одній із соціальних мереж, позначити профіль USAID і додати гештег #жінкитворятьісторію.  

Читайте також у рубриці Slow news
Компанія Bolt створила меблі з перероблених автомобілів
Головна ідея – показати, як гармонійно можуть співіснувати люди та автомобілі
Розумні окуляри Ray-Ban від Meta отримали нову функцію
Тепер вони можуть публікувати фото в інстаграм
Джо Байден шукає фахівця зі створення мемів
Президент США готовий платити за це 85 тисяч доларів на рік
Для підлітків створили анімований комікс
Він навчає турбуватися про ментальне здоров’я
Квитки в театр Франка можна буде купити через авторизацію в Дії
У такий спосіб хочуть усунути спекуляції
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень