fbpx
Slow news

Playboy Ukraine випустили спеціальний номер про війну

Спецвипуск містить фотографії, які ілюструють війну в Україні
Мар'яна Хемій, 06.04.2022

У журналу Playboy Ukraine вийшов спеціальний номер про російсько-українську війну. Журнал можна придбати онлайн, самостійно визначивши його вартість. Редакція пропонує заплатити від 10 до 200 євро. Ці кошти спрямують на гуманітарну допомогу, забезпечення лікарень та купівлю автомобілів швидкої допомоги. Журнал надішлють в електронному форматі, а після перемоги обіцяють відправити також друковану версію.

“Те, що українки — незрівнянні, ми доводили всім із кожним випуском Playboy Ukraine більш як 15 років поспіль. Зараз у нашу країну прийшла війна, і ми щодня доводимо всьому світу ще й те, що наша нація найсильніша. Ми завжди закликали до свободи своїх бажань, а сьогодні ми показуємо всьому світу, що таке справжня незалежність та реальна свобода цілої нації.

Героїчність захисників України, сміливість українців надихнули нас створити цей спецвипуск. Він поза стандартами Playboy, але покаже всьому світу, що насправді відбувається в Україні. Покаже нищівну, безжальну війну, яку має зупинити світ. Покаже сміливість та сльози розпачу. Покаже жагу до перемоги”, — розповіли в редакції.

Спецвипуск журналу повністю складається з фотографій, які ілюструють війну в Україні: затори на виїзді з Києва 24 лютого; наслідки обстрілів у столиці, Маріуполі, Харкові, Сумах, Чернігові та інших містах; поранені люди; харківський пологовий у бомбосховищі; евакуація з Ірпеня через зруйнований міст; люди, які переховуються в метро; фотодокази бійні в Бучі тощо. Також у номері є історія вбитого на Київщині журналіста Максима Левіна та фотографії його авторства.

“На момент здачі номера триває 31-й день війни. Уся редакція журналу перебуває в країні. Ми нікуди не виїхали й вирішили продовжувати свою роботу, хай і у своєрідній реальності глянсового журналу.

Ми зібрали воєдино клубок горя. Щоб ні в кого не виникало сумніву: ми живемо на сторінках підручника історії. Нехай такі спецвипуски не виходять більше ніколи. Незабаром — я в цьому абсолютно впевнений — ми повернемося до колишнього життя та колишніх інтересів”, — йдеться в колонці головного редактора Влада Іваненка.

Читайте також у рубриці Slow news
У Starlight Media відкривають майстерню шоуранерів 
Шукають сценаристів для нового українського серіалу
У США триває креативна кампанія до Дня червоного носа
Ініціатива покликана боротися з дитячою бідністю
Microsoft представила комп’ютери зі вбудованими функціями ШІ
Вони можуть створювати локальну історію та малювати за допомогою голосових команд
BlaBlaCar оновлює функцію «Тільки для жінок»
У компанії кажуть, що це дасть змогу жінкам користуватися сервісом більш комфортно
Українці створили першу у світі напівцифрову колекцію джинсів
Вона містить 5 моделей з унікальною цифровою ідентичністю
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень