fbpx
Slow news

Playboy припиняє випускати друковану версію журналу

Вона виходила 66 років
Коротенко Оля, 19.03.2020

Компанія Playboy Enterprises припинить випускати друковану щоквартальну версію журналу Playboy. Весняний випуск 2020 року стане останнім.

Про це повідомив голова Playboy Бен Кон. За його словами, цифрові матеріали журналу поширюються дуже вдало, на відміну від друкованої продукції.

Бен Кон пояснив, що про закриття журналу почали думати давно. А пандемія коронавірусу й усі пов’язані з нею труднощі пришвидшили ухвалення цього рішення.

Читайте також у рубриці Slow news
«Змінотворці» розпочали кампанію «Ватра» для збору коштів на зимовий табір для підлітків
Амбасадором ініціативи став стендап-комік Антон Тимошенко
Фільм «Пісні землі, що повільно горить» номіновано на дві премії Європейської кіноакадемії
Документальна стрічка режисерки Ольги Журби розповідає про життя України у перші роки повномасштабного вторгнення
Медіа «Люк» і UA-Travels створили подкаст про історії жінок українського Сходу
Випуски присвячені Христині Алчевській, Аллі Горській, Варварі Каринській та іншим культурним і громадським діячкам
Костянтин і Влада Ліберови відкриють спільну фотовиставку з ДТЕК
Експозиція «До світла / Into the Light» стане продовженням однойменної книги фотографів
У Facebook з’явились нові інструменти для виявлення акаунтів, які крадуть контент креаторів
Система автоматично захищає оригінальні Reels, повідомляє про збіги та дає авторам більше контролю над використанням їхніх відео
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень