fbpx
Slow news

Платформа кінорецензій Rotten Tomatoes запускає власний стримінговий сервіс

На ньому цілодобово транслюватимуть фільми та серіали
Альтман Дарина, 12.05.2021

Платформа кінорецензій Rotten Tomatoes, що належить  американському квитковому сервісу Fandango, запускає власний стримінговий сервіс The Rotten Tomatoes Channel. 

Цілодобовий відеоканал від Rotten Tomatoes транслюватиме понад 100 годин фільмів та серіалів, серед яких буде й оригінальна продукція. Як повідомляє Variety, із запуском каналу Fandango прагне розширити охоплення аудиторії та забезпечити нові точки входу в усю екосистему медіа: стимулювати купівлю квитків у кіно, цифрові продажі тощо.

На деяких шоу на каналі The Rotten Tomatoes Channel обговорюватимуть найкращі очікувані фільми та серіали, ностальгічний погляд на зіркові інтерв’ю, появи зірок на червоній килимовій доріжці та інше з архівів сервісу. На глядачів також чекає огляд фільмів, шоу, зірок та режисерів, які визначали жанри та епохи.

Rotten Tomatoes (з англ. “гнилі помідори”) – це сайт-агрегатор рецензій, на якому збирають з різних видань відгуки на фільми та серіали, інформацію та новини зі світу кіно. На основі відгуків, залишених критиками у ЗМІ, Rotten Tomatoes визначає рейтинг для кожного фільму.

Цікаво, що назва сайту відсилає до стародавньої традиції кидати гнилими помідорами в артистів, які не сподобалися глядачам.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень