fbpx
Slow news

Платформа Дуа Ліпи Service95 написала про львівський фестиваль BookForum

Також розповіли про його програмну директорку Софію Челяк
Бондар Каріна, 07.10.2023

Платформа Дуа Ліпи Service95, що обʼєднує книжковий клуб, щотижневий новинний лист та подкаст співачки, написала про львівський літературний фестиваль BookForum та його програмну директорку Софію Челяк.

Зокрема, Софія поділилася особливостями організації цьогорічного фестивалю, який вдруге поспіль проходить у партнерстві з британським Hay Festival.

А також розповіла про втрату близької подруги, письменниці Вікторії Амеліної, яка загинула внаслідок обстрілу росіянами Краматорська.

Наприкінці матеріалу Service95 наводить список українською літератури, яку рекомендує Софія: “Музей покинутих секретів” Оксани Забужко, “Фелікс Австрія” Софії Андрухович, “Кассандра” Леся Українка, “Писати з України: художня література, поезія та есеїстика з 1965 року” під редакцією Марко Андрейчика та “Смерть лева Сесіла мала сенс” Олени Стяжкіної.

Читайте також у рубриці Slow news
«Байдак розрулить»: новий дискусійний ютуб-проєкт про роботу сервісу Uklon
Учасники обговорюють ситуації, що часто викликають непорозуміння під час поїздок і доставки
У соцмережі X з’явився окремий месенджер
Застосунок XChat підтримує повідомлення, дзвінки, групові чати й обмін файлами
Etnodim представив перший цілісний гардероб у колекції «Ознака»
Речі оздоблені елементами вибійки, вишивки хрестиком, килимової орнаментики й настінних розписів
Понад 71 тисяча гостей, 85 тисяч проданих книжок і збитки від негоди: «Книжкова країна» підбила підсумки фестивалю
У топі продажів — «Гемінґвей нічого не знає», «Ми знайдемо свого Марселя», «Танці з кістками»
Happy Monday проведе безоплатний вебінар про найм в умовах розвитку штучного інтелекту
Засновники платформи пояснять, як ШІ впливає на підбір кандидатів і HR-процеси
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень