fbpx
Slow news

Platfor.ma випустила двомовну книжку про 50 головних символів повномасштабної війни

Усі гроші від продажу підуть на благодійність
Бондар Каріна, 14.02.2023

До річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну Platfor.ma випустила книжку з 50 символами, які стали визначними після 24 лютого 2022 року.

“Україна: 50 символів боротьби” — це книжка про ключові образи, події, персоналії та навіть меми війни, кожному з яких присвячено окремий розділ і роботу української ілюстраторки Марії Кінович.

Серед 50 символів: пес-піротехнік Патрон, тероборона, бомбосховища, “тракторні війська”, крейсер “Москва”, бавовна, “Азовсталь” та інші.

“Для нас було важливо зафіксувати важливі моменти, що відбулися з усіма нами після повномасштабного вторгнення, — говорять у команді Platfor.ma. — У цій книжці — як світлі історії про хоробрість, підтримку та навіть гумор, так і трагічні сторінки про біль війни. А наприкінці є одна найважливіша історія — про Перемогу, яка обов’язково настане”.

Ціна одного примірника – 800 гривень. 100% коштів від продажу книжок Platfor.ma передасть кільком благодійним фондам: “Діти героїв”, “Соломʼянські котики”, “Серця майбутнього”, Let’s Help і Центру соціальних проєктів майбутнього, який опікується тваринами в зоопарках Миколаєва й Харкова.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень