fbpx
Slow news

Після звільнення Херсона кількість пропозицій роботи в області зросла майже втричі, — дослідження

А кількість безробітних українців зменшується
Мачулка Ангеліна, 06.12.2022

Сайт Work.ua провів дослідження кількості опублікованих вакансій.

Після звільнення Херсона кількість пропозицій роботи в області зросла майже втричі — тепер на сайті є 99 вакансій. У Донецькій області кількість вакансій зросла на 11%, у Миколаївській — на 9%, у Харківській — на 7%.

П’ятірка областей з найбільшою кількістю вакансій залишається незмінною: Київська, Львівська, Дніпропетровська, Одеська й Івано-Франківська.

Найбільший приріст вакансій у таких категоріях: “Охорона, безпека” (+13,5%), “Бухгалтерія, аудит” (+6%), “Телекомунікації та зв’язок” (+5%).

Українці найчастіше шукають вакансії на такі посади: верстальник, ретушер, спеціаліст чату, адміністратор салону краси та вебдизайнер.

Головним трендом серед роботодавців стала турбота про комфорт своїх працівників. Наявність світла і зв’язку стала однією із конкурентних переваг роботодавців. 

  • “Працюємо без світла (маємо генератор)”.
  • “Важливо: в офісі працює генератор та є постійний інтернет :)”
  • “Старлінк, генератор, власне дров’яне опалення — це все ми придбали, щоб в офісі було комфортно працювати навіть у тотальний блекаут”.
  • “У цей нелегкий час наші працівники незалежно від міста чи проєкту роботи всі мають робочі місця, присутність генератора і комфорту”.
  • “Офіс облаштований безпечним укриттям, генераторами, зв’язком, тому навіть у цих складних умовах ми продовжуємо працювати та створювати нові робочі місця”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень