fbpx
Slow news

Pinterest додає пошукові фільтри для різних текстур волосся

На знак поваги до темношкірих людей та латиноамериканців
Мачулка Ангеліна, 18.08.2021

Pinterest запускає спеціальні пошукові фільтри, щоб полегшити людям пошуки прикладів зачісок, — вони базуються на типі волосся.

Коли користувачі шукатимуть зачіски, під рядком пошуку з’являться нові варіанти фільтрів — для афрокучерів, кучерявої, хвилястої і прямої текстур, а також для кіс та поголеного волосся.

Зокрема, фільтри розробляли для людей кольору — їм особливо сладно знайти стилі зачісок через текстуру їхнього волосся.

“Сама думка, що мені не доведеться вдвічі довше шукати, щоб знайти зачіску через мій тип волосся, змінює гру”, — говорить Наїма ЛаФонд, стилістка в журналі та світова художня керівниця бренду догляду за волоссям Amika. Вона консультувала Pinterest під час розроблення нової функції.

Pinterest каже, що функція розпізнавання типу волосся використовує “виявлення об’єктів за допомогою комп’ютерного зору”. За даними додатка, його алгоритм визначив тип волосся на більш ніж 500 мільйонах зображень платформи.

Протягом найближчих тижнів функція з’явиться в десктопній версії додатка, програмах для iOS та Android. Вона спочатку буде доступна у США, Канаді, Великій Британії, Ірландії, Австралії та Новій Зеландії, а за кілька місяців її поширять в інших країнах.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень