fbpx
Slow news

Підприємці зможуть додавати інформацію про свій бізнес у Apple Maps

Наприклад, про графік роботи, розташування, фотографії, акції
Мачулка Ангеліна, 11.01.2023

Apple Maps додав інструмент, що дасть змогу підприємцям оновлювати інформацію про свій бізнес і керувати нею.

На новому порталі Apple Business Connect бізнесмени зможуть самі вказати ключові деталі про свій заклад. Ідеться, наприклад, про години роботи, розташування, фотографії, логотипи, спеціальні пропозиції та акції тощо.

Підприємці зможуть вказати категорію бізнесу та налаштувати інформацію, яка з’являється в розділі “Корисно знати”. Це можуть бути дані про те, чи підходить місце для дітей, чи є безплатний Wi-Fi, чи пропонується безплатна доставка, чи доступно для крісел колісних тощо.

Від часу заснування у 2012 році Apple Maps покладався на спрощену систему Apple Business Register для оновлення інформації про місця на своїх картах. Також застосунок використовував дані від партнерів Foursquare, Yelp і Tripadvisor, щоб надавати користувачам іншу бізнес-інформацію, рейтинги та відгуки.

Apple Maps є на 1,5 мільярдах пристроїв Apple, і всі ці користувачі тепер зможуть дізнаватися актуальну інформацію про місця на картах. Також нововведення допоможе Apple конкурувати з Google Maps, що дає змогу власникам компаній керувати записами про свій бізнес із 2005 року.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень