fbpx
Slow news

Під лондонським офісом Facebook відбувся протест проти цензури зображень із жіночими сосками

Щоб допомогти хворим на рак молочної залози й тату-майстрам
Мачулка Ангеліна, 03.09.2021

Протестувальники в надувних костюмах у вигляді грудей зібралися біля лондонського офісу Facebook, щоб висловити свій протест проти модерації соцмережею зображень із жіночими сосками.

Група заявила, що її мета полягає в тому, щоб дозволити майстрам татуювань та хворим на рак молочної залози вільно публікувати зображення про свій досвід і татуювання у вигляді ареоли або соска. За публікацію таких знімків раніше акаунти протестувальників було заблоковано.

Правила Facebook не дозволяють постити фотографії оголеного тіла. Соцмережа дозволяє знімки жіночих грудей із сосками тільки за низки певних умов: це має бути акт протесту, грудне вигодовування або фотографії рубців після мастектомії.

“Ми сьогодні тут, щоб показати наше бажання постити зображення мастектомії, тату на сосках. Тату після раку молочної залози — це не порнографія, це мистецтво, яке надихає, це медалі з війни”, — говорить Вікторія Мартін, членкиня World Medical Artists і учасниця протесту.

Facebook визнав, що його модератори технологій та вмісту інколи не помічають різниці між зображеннями татуювань та зображеннями оголеного тіла, і закликав користувачів чітко вказувати, коли фото демонструють саме татуювання.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень