fbpx
Slow news

Перший офлайн-магазин IKEA в Україні запрацює з лютого

Його відкриють у ТРЦ Blockbuster Mall
Коськовецька Аліна, 29.01.2021

Корпорація IKEA офіційно підтвердила відкриття першого офлайн-магазину в Україні 1 лютого 2021 року, розмістивши оголошення на своїй Facebook-сторінці.

Уперше чутки про вихід IKEA на український ринок з’явилися в 2005 році. Офіційний інтернет-магазин відкрився 14 лютого 2020 року, проте великий потік покупців ускладнив роботу платформи. Для налагодження діяльності ритейлер відкрив у Києві три точки видачі інтернет-замовлень.

Відкрити магазин формату офлайн IKEA Україна планувала ще восени 2019 року, в ТРЦ Ocean Mall. Проте торговий центр був недобудований, тож план компанії довелося відтермінувати.

Восени 2020 року IKEA підписала договір з київським ТРЦ Blockbuster Mall. Через карантинні обмеження офіційне відриття перенесли на 1 лютого.

Читайте також у рубриці Slow news
Balenciaga виходить у сегмент велнесу з колекцією TechWear
Бренд просуває її у партнерстві з фітнес-мережею Barry’s у восьми містах світу
В Україні зареєстрували петицію про підвищення віку повноліття та сексуальної згоди до 21 року
Автори закликають дослідити доцільність таких змін, враховуючи сучасні наукові дані, міжнародний досвід та конституційні права людини
Happy Monday підготувала безплатний гайд із проведення співбесід
Він містить практичні рекомендації, шаблони й чеклісти для підготовки до інтерв’ю, оцінювання кандидатів і надання зворотного зв’язку
Франція посилює боротьбу з fast fashion: сенат ухвалив закон щодо сайтів Shein і Temu
Закон передбачає штрафи, заборону реклами та обмеження для інфлюенсерів
Літературний фестиваль PORT оголосив дати проведення та фокус-тему 2026 року
Подію присвятять пам’яті й стійкості, а також продовженню розмов про сучасну українську літературу й культуру Півдня
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень