fbpx
Slow news

Pepsi та зірки NFL запустили спільну кампанію, що популяризує утилізацію відходів

У межах глобальної кампанії Pep+
Мачулка Ангеліна, 20.09.2021

Pepsi та гравці Національної футбольної ліги США запустили платформу Pepsi Trash Talk, яка розповідатиме про правила утилізації відходів.

На цьому сайті розміщена серія відео, де футболісти NFL діляться найкращими практиками утилізації, а також ролики, що пояснюють, які пакувальні матеріали можна або не можна використовувати заново.

На сайті також є інтерактивна гра, де гравці контролюють сміттєвий контейнер під брендом Pepsi, який ловить відходи. Коли кошик ловить предмет, який неможливо переробити, користувач отримує попередження та пояснення.

Цей проєкт запустили в межах глобальної кампанії Pep+ (вимовляється як “pep Positive”). Вона ​​торкається всього портфеля PepsiCo і впливає на декілька сфер її діяльності — від сільськогосподарських практик до пакування.

“Pep+ — це майбутнє нашої компанії, фундаментальна трансформація того, що ми робимо і як ми це робимо, щоб створити зростання та спільну цінність зі стійкістю та людським капіталом у центрі, — говорить Рамон Лагуарта, голова та генеральний директор PepsiCo. — Це відображає нову ділову реальність, де споживачі все більше цікавляться майбутнім планети та суспільства”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень