fbpx
Slow news

Освітній проєкт #stop_sexтинг навчатиме дітей з інвалідністю безпечно користуватись інтернетом

Підтримати проєкт можна на фандрайзинговій платформі
Мачулка Ангеліна, 07.07.2021

Освітній проєкт #stop_sexтинг запускає навчальну програму з метою захисту в інтернеті дітей з інвалідністю.

#stop_sexтинг планує розробити й провести спеціалізоване навчання для дітей з інвалідністю, їхніх батьків та спеціалістів, щоб не дозволити злочинцям з різних країн світу скоювати злочини щодо українських дітей в інтернеті.

Діти з інвалідністю можуть проводити в мережі більше часу, ніж  інші діти, через складнощі в налагодженні дружніх стосунків в офлайн-житті. Тому інтернет для них може бути вкрай важливим місцем для життя та самореалізації.

Організатори #stop_sexтинг говорять: “Діти з інвалідністю можуть бути більш довірливими, менш критично ставитися до пропозицій та прохань від незнайомців. І разом з тим вони майже ніколи не отримують знань щодо того, як безпечно поводитися в онлайн-просторі — в нашій країні такого навчання для них просто не існує”.

Для розроблення навчальних матеріалів #stop_sexтинг запускає фандрайзингову кампанію — вона триватиме до 24 липня. Перерахувати кошти можна з будь-якого куточку світу. Зробити це можна анонімно або відкрито, опцію можна обрати під час благодійного внеску.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень