fbpx
Slow news

“Оскар” запустив у Twitter голосування за улюблений фільм 2021 року

Стрічка-переможниця не отримає статуетку, але її оголосять на церемонії нагородження
Мачулка Ангеліна, 16.02.2022

Премія “Оскар” оголосила про створення нової категорії “Улюблений фільм”, заснованої на голосуванні фанатів у Twitter.

Із 14 лютого по 3 березня користувачі Twitter можуть до 20 разів за день проголосувати за свій улюблений фільм 2021 року, використовуючи гештеги #OscarsFanFavorite і #Sweepstakes. Голоси будуть зараховані за будь-яку стрічку, навіть якщо вона не отримала жодної номінації на “Оскар”.

Фільм-переможця оголосять під час трансляції вручення премії, яка відбудеться 27 березня. З-поміж користувачів Twitter, які проголосують, оберуть трьох та оплатять їм поїздку на церемонію до Лос-Анджелеса. Саме ці люди й оголосять переможця голосування.

“Оскар – це можливість об’єднати людей по всьому світу через їхню спільну любов до фільмів. Завдяки цим активаціям користувачі соціальних мереж у всьому світі тепер мають більше можливостей брати участь у шоу в реальному часі, знайти спільноту та стати частиною досвіду, якого вони ніколи раніше не мали”, — говорить Меріл Джонсон, віцепрезидентка Академії із цифрового маркетингу.

Крім цього, у Twitter можна буде проголосувати за улюблений момент у стрічках 2021 року — переможців покажуть на церемонії.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень