fbpx
Slow news

“Оскар” уперше за три роки проведуть із ведучим

Після скандалу з Кевіном Гартом у 2019 році
Мачулка Ангеліна, 12.01.2022

Церемонія вручення премії “Оскар” у 2022 році відбудеться з ведучим.

Це буде перша церемонія за 3 роки, де братиме участь ведучий. У 2019 році на цю роль обрали Кевіна Гарта, проте він відмовився через скандал з його гомофобними висловлюваннями в минулому. Тоді керівництво премії вирішило відійти від традиції брати ведучих.

Рейтинг “Оскара” у 2019 році зріс до 29,56 мільйона порівняно з 2018 роком. Проте вже у 2020 році знизився до 23,64 мільйона, а минулоріч — до 10,40 мільйона.

Проблеми з рейтингами спонукали організаторів знову задуматися про ведучого. Американська академія кіномистецтва вже зв’язувалася з актором Томом Голландом, який раніше висловлював інтерес до того, щоб вести “Оскар”.

Читайте також у рубриці Slow news
Rolex відкрив шоурум годинників на висоті 3020 метрів у швейцарських Альпах
Бутик в Енгельберзі став одним із найвисокогірніших торговельних просторів у світі
Проєкт повнометражного ігрового фільму режисера Філіпа Сотниченка отримав нагороду Transylvania Pitch Stop 2026
Стрічка Times New Roman отримала 5 тисяч євро на розвиток проєкту
Easy Drive відкрила набір на безплатну програму підготовки жінок-інструкторок з водіння
Учасниці отримають професійну підготовку, наставництво та можливість працевлаштування
Малий театр проведе третій фестиваль «Культ Києва» з темою «Маніфест»
У програмі — вистави, покази короткометражок, лекції, перформанси, ярмарок локальних брендів і благодійний аукціон
Gillette відповіла гумором на вимогу FIFA прибрати назву стадіону в Бостоні
Компанія перетворила вимушене маскування своєї вивіски на вірусний контент у соцмережах
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень